Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare

va rog sa imi da-ti niste informatii! as vrea sa imi inmatriculez masina dar nu stiu unde sa ma interesez daca se mai plateste taxa de poluare... am tot citit fel si fel de articole cum ca se plateste cum ca nu ... vreau sa stiu sigur sigur .... se mai plateste sau nu . va rog
Se plateste la prima inmatriculare, dar dati cautare pe forum pt ca sau scris foarte multe despre aceasta taxa, tot aici veti gasi si cum se calculeaza aceasta taxa de poluare.

Alaturat va atasez niste link-uri poate gasiti ce va intereseaza.

www.avocatnet.ro/content/for...