Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare

doresc sa ma adresez instantei pentru a recupera taxa de poluare pentru autovehicole. Ce trebuie sa fac?
Alaturat va atasez niste link-uri dupa avocatnet, daca nu sunt suficente, va rog dati cautare pe forum pt mai multe informatii.

www.avocatnet.ro/content/for...