Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

se restituie sau nu taxa
Alaturat va atasez un link dupa avocatnet, referitor la intrebarea dvs, daca nu este suficent, va rog sa dati cautare pe forum pt alte link-uri.

www.avocatnet.ro/content/for...