Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Mama si cu Tata au o proprietate detinuta in cote egale tata a decedat ce cota revine mamei si ce cote ne revin mie si fratelui meu.
mama va avea o cota de 3/4 iar fiecare dintre copii o cota de 3/8