Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Incompatibilitate director - consilier judetean
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Incompatibilitate director - consilier judetean

Cineva era director si consilier judetean in acelasi timp fiind incompatibil , acum este numai director tot la stat ,ce se intampla daca este gasit de ANI .Este destituit , trebuie sa returneze salariul sau ce efecte va avea legea.
director...unde? la fabrica de chibrituri? :)