Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Desfacerea contractului de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Desfacerea contractului de munca

Perioada absentata de la serviciu a fost 01-06 ianuarie (01, 02, 03, 04 sarbatori).
Pentru cele doua zile de lucru succesive nemotivate se poate desface legal contractul de munca?
Va multumesc.
Acum am intels.Va multumesc frumos.