Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Exista o metoda legala prin care fostul sot sa fie ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Exista o metoda legala prin care fostul sot sa fie obligat la stergerea pozelor cu mine din computerul sau?

Stie cineva cum as putea sau cine ar putea impune fostul sot sa stearga pozele,filmuletele cu mine din comp. si tlf..si moment ca suntem divortati si are acum o concubina care trimite pozele mele la toata romania?? pe cale legala?
Mergeti la politie si faceti o sesizare scrisa in care explicati cum se petrec lucrurile...violarea intimitatii dmv...Sarbatori cu bine
multumesc fr mult....