Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... URGENTA!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

URGENTA!

BUNA ZIUA! VA ROG SA-MI SPUNETI SI MIE CAT M-AR COSTA SA FAC O PROCURA LA NOTARIAT. MULTUMESC!
Depinde de notar, nu exista un onorariu fix.

Va rog sa nu mai scrieti cu majuscule, regulamentul forumului interzice acest lucru. Multumesc!
aproximativ 75 de lei costa o procura notariala.
Catalin Mihalache, Avocat
Orientativ, intre 80-110 ron, poate si mai mult!

Av. Cermak Iuliana
intre 60-70 de lei depinde de notar
:offtopic: Cu siguranta frecventam alti notari... Eu n-am mai dat demult mai putin de 120, si asta chiar daca am redactat tot, inclusiv incheierea de autentificare :hm:
ContSters20980, utilizator