avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2002 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... URGENTA!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

URGENTA!

BUNA ZIUA! VA ROG SA-MI SPUNETI SI MIE CAT M-AR COSTA SA FAC O PROCURA LA NOTARIAT. MULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: rosiu simona , utilizator 00:32, 7 Februarie 2009
Depinde de notar, nu exista un onorariu fix.

Va rog sa nu mai scrieti cu majuscule, regulamentul forumului interzice acest lucru. Multumesc!
aproximativ 75 de lei costa o procura notariala.
Ultima modificare: Vineri, 6 Februarie 2009
Catalin Mihalache, Avocat
Orientativ, intre 80-110 ron, poate si mai mult!

Av. Cermak Iuliana
intre 60-70 de lei depinde de notar
:offtopic: Cu siguranta frecventam alti notari... Eu n-am mai dat demult mai putin de 120, si asta chiar daca am redactat tot, inclusiv incheierea de autentificare :hm:
Ultima modificare: Vineri, 6 Februarie 2009
ContSters20980, utilizator

Alte discuții în legătură

Pfa-comert cu amanuntul-stoc de marfa-calcul impozit ContSters27400 ContSters27400 Buna ziua, Am mare nevoie de ajutor. Sunt PFA cu activitate principala comert cu amanuntul. Eu am gandit calculul impozitului pe venit astfel: Anul N - ... (vezi toată discuția)
Contract vanzare cumparare in familie nerespectat lori_margo lori_margo va rog sa-mi dati ceva sugestii privind o vanzare cumparare intre nepoata si bunici cu urmatoarele mentiuni Este vorba despre un teren scump situat in nordul ... (vezi toată discuția)
Impozitul forfetar Dana R Dana R Buna ziua, Am o firma infintata din august 2008 fara activitate. Nu am inregistat nici o factura, nu am nici un salariat, nu am deschis activitatea la firma. ... (vezi toată discuția)