Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... majorare pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

majorare pensii

pensiile militare vor fi marite cu 4% de la 1 ianuarie 2013?
Dupa cate stiu,exista o singura lege a pensiilor,legea unitara 263/2010.Nu se majoreaza pensiile,conform legii se majoreaza valoarea punctului de pensie.