Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Optimizare pentru telefoane mobile
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Optimizare pentru telefoane mobile

Fiind deja in 2013, în secolul XXI, cred că este oarecum rușinos ca Avocatnet.ro nu este optimizat pentru telefoane mobile/smartphone.

Aș sugera administrației site-ului să optimizeze site-ul și pentru aparatele mobile și dacă se poate, chiar să creeze o aplicație pentru Android/IOS.
Alex, la ce te referi?

Eu pot accesa Avocatnet, pot posta in forum, pot trimite mesaje private de pe telefonul mobil.
eu am un S2 si mie imi apare pagina de web standard a site-ului, adica nu e optimizat pentru mobile. Imi apare site-ul asa cum imi apare si pe laptop, fiind de preferat - zic eu - sa apara optimizat pe marimea ecranului, să nu trebuiască să dau zoom.
Alexandru Munteanu, Avocat
Am inteles acum la ce te referi. Si eu procedez la fel ca si tine. Sa vedem ce vor rezolva administratorii site-ului in cursul acestui an.