Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Actualizare pret
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Actualizare pret

In ce conditii poate fi ajustat pretul unui contract de achizitie publica privind executarea de lucrari pe parcursul derularii contarctului>??
Rog un raspuns competent in spirtitul si litera legislatiei in materie.Multumesc anticipat!!
art 97 din hg 925.2006. cititi articolul atent si in intregime, iar daca aveti vreun caz concret verificati daca indepliniti conditiile prevazute.