Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... recomandare avocat specializat in drept comercial Iasi
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

recomandare avocat specializat in drept comercial Iasi

Buna ziua, imi poate recomanda cineva un avocat din Iasi, cu experienta, specializat in drept comercial?
Este vorba despre o somatie de plata, as avea nevoie de un avocat cu experienta care a mai avut si a castigat astfel de cazuri.
Multumesc.
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Va ramane varianta ,fie sa solicitati oficial baroului local comunicare lista avocati specializati ,fie sa desfasurati personal studiu de piata