Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Rezultate test logica admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Rezultate test logica admitere INM

Buna ziua,
Am si eu o rugaminte la dumneavoastra, si daca ma puteti ajuta astept sa imi trimite-ti un raspuns.
Va rog mult de tot, imi puteti spune unde anume pot gasi si eu rezovarile la testul de logica de la adimiterea in magistratura.

Va multumesc,
uita-te pe site-ul INM,le gasesti acolo. si grilele si baremul