Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Insolventa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Insolventa

Care era legea ce se aplica intre anii 1998-2000 privind durata de includere in tabloul de creditori al unei societati intrate in insolveta?? Adica pana la aparitia Legii 85/2006 privind procedura insolventei
Multumesc!!
Legea nr. 64/1995 privind procedura reorganizarii judiciare si a falimentului.