Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Insolventa procedura simplificata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Insolventa procedura simplificata

Buna,

Cum se timbreaza o cerere de deschidere a procedurii insolventei, proc. simplificata.

Multumesc!
art 6 din L146/1997 actualizata-actiuni, cereri si contestatii introduse in temeiul Legii nr. 64/1995 privind procedura reorganizarii judiciare si a falimentului si al Legii nr. 83/1998 privind procedura falimentului bancilor – 39 lei;
Multumesc!

Un model de cerere aveti? - daca mi-ati dat un deget va prind de mana :)