Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dispozitiile procedurale aplicabile
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dispozitiile procedurale aplicabile

Pentru o plangere civila din sept. 2011 sunt aplicabile dipozitiile modificarii c.pr. civila din 2012 sau raman cele din 2011.
Va multumesc.
C.proc.civ. urmeaza a intra in vigoare la 01.02.2013.