Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs promovat de Casa de pensii- cine a castigat in ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs promovat de Casa de pensii- cine a castigat in recurs?

Solutie: Admite recursul. Modifică în tot sentinţa atacată.Respinge acţiunea ca neîntemeiată. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţa publică azi, 17.01.2013.
Reclamantului i s-a respins actiunea ( cererea de chemare in judecata) formulata. Reclamantul - (probabil Dumneavoastra) in litigiu cu Casa de Pensii
deci sa explic mai bn,unghiul meu a dat in judecata casa de pensie.a castigat procesul.iar casa de pensi a facut recurs si sa dat aceasta solutionare.multumesc de raspuns
In recurs, tot ce a castigat unchiul dvs la fond a pierdut - Respinge acţiunea ca neîntemeiată.-.
si mai exista cumva o cale de atac,daca scrie ca e irevocabil?
Mai pe scurt, a castigat in recurs Casa de Pensii