Forum Discuţii juridice Achiziţii publice acte procedurale
Discuție deschisă în Achiziţii publice

acte procedurale

Comunicarea/comunicarile (de orice natura!) emisa/emise de o autoritate administrativa (primarie) in aplicarea unei proceduri de atribuire a unui contract de achizitii publice poate fi considerat act procedural?
m999, utilizator
e un act emis care produce efecte si care poate fi atacat in caz ca va produce o vatamare. ca vreti sa-i ziceti si procedural e o chestiune formala. nu cred ca poate fi asimilat termenului de act procedural specific dreptului procesual.