Forum Discuţii juridice Achiziţii publice ANUNTARE ANRMAP
Discuție deschisă în Achiziţii publice

ANUNTARE ANRMAP

IN CAT TIMP DE LA INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE ACHIZITII IN VALOARE DE 18000 EURO PRIN NEGOCIERE FARA PUBLICAREA UNUI ANUNT PREALABIL, AUTORITATEA CONTRACTANTA ARE OBLIGATIA DE A ANUNTA ANRMAP?

48 ORE SAU 48 ZILE?

MULTUMESC
1. In 48 de ore se transmite pe site-ul ANRMAP o notificare cu privire la contractul incheiat, conform prev. art. 93 alin (6) din HG 925/2006 si a Ordinului ANRMAP nr. 136/2012.
2. In 48 de zile se transmite anuntul de atribuire in SEAP.

[Interventie moderator]

Am rugamintea de a nu mai edita mesajele cu majuscule, in mod uzual in practica aceasta se interpreteaza ca se striga.
Multumesc pentru intelegere.
vlad nicolae, moderator