avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Titularizare 2013 invatamant primar
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Titularizare 2013 invatamant primar

Buna seara.

Pot obtine titulatura, pe baza de dosar, conform noii legi, daca in 2010 am obtinut peste 7 la examenul national, iar in 2012 am ocupat post in sedinta publica?
Cel mai recent răspuns: popyaly_cry , utilizator 09:56, 27 Ianuarie 2013
nu stiu...dar, functionar public, stiu sigur ca nu puteti. :)
Ok ....

Nu am stiut unde sa adresez intrebarea (la care din subiectele forumului sa fi postat?) .... poate raspunde totusi cineva ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Functionari publici de conducere adon adon In anul 2008 am participat la un concurs pentru ocuparea unei f.p. de conducere. Una din conditiile de participare era absolvirea studiilor de master sau ... (vezi toată discuția)
Avansarea profesionala ema2222 ema2222 Sunt angajata pe o functie pe perioada nedeterminata la o institutie de stat ce apartine de consiliul judetean . Am fost avansata in grad profesional in ... (vezi toată discuția)
Promovare in clasa superioara de salarizare rodica_rodi rodica_rodi Buna seara.Va rog frumos un raspuns in legatura cu avansarae mea in clasa superioara de salarizare fiind functionar public. La data de 01.08.2011,vin prin ... (vezi toată discuția)