Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Titularizare 2013 invatamant primar
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Titularizare 2013 invatamant primar

Buna seara.

Pot obtine titulatura, pe baza de dosar, conform noii legi, daca in 2010 am obtinut peste 7 la examenul national, iar in 2012 am ocupat post in sedinta publica?
nu stiu...dar, functionar public, stiu sigur ca nu puteti. :)
Ok ....

Nu am stiut unde sa adresez intrebarea (la care din subiectele forumului sa fi postat?) .... poate raspunde totusi cineva ....