Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... remuneratie concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

remuneratie concediu medical

buna ziua chiar e posibil sa primesc doar 600 lei pe concediu medical din 13 august pana in 14 octombrie????????multumesc

la un salariu de 720 lei brut,avand aceleasi drepturi banesti in ultimele 12 luni,cati bani imi revin pt 2 luni de concediu medical cu 75%?

1. De ce nu intrebati la contabilitatea firmei care a calculat indemnizatia pentru concediu medical?

2. - Asa cum ati intrebat dvs. nu avem toate datele pentru a va da un raspuns corect.
- Dar, oricum ar fi, e prea putin pentru doua luni.