Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Taiere nuc razlet pe proprietate privata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Taiere nuc razlet pe proprietate privata

Pentru taierea unui nuc crescut razlet pe o proprietate privata este nevoie de autorizatie?
V-am raspuns la subiectul anterior deschis de dumneavoastra "Taierea unui nuc de pe proprietate privata"