Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cat ma costa taxa de mediu la
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cat ma costa taxa de mediu la

spunetimi va rog!cat ma costa taxa de mediu la un peugeot 406 motor de 1761 benzina an 1996 euro 2?
N-ati publicat ceea ce era mai important -emisiile de CO2, iar fara acestea nu se poate calcula taxa. Incercati varianta - calculator timbrul verde 2013-