avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 943 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cat ma costa taxa de mediu la
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cat ma costa taxa de mediu la

spunetimi va rog!cat ma costa taxa de mediu la un peugeot 406 motor de 1761 benzina an 1996 euro 2?
Cel mai recent răspuns: ContSters98997 , utilizator 15:02, 29 Ianuarie 2013
N-ati publicat ceea ce era mai important -emisiile de CO2, iar fara acestea nu se poate calcula taxa. Incercati varianta - calculator timbrul verde 2013-

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Timbru de mediu valeantudor valeantudor Buna dimineata, Se pare ca s-a introdus timbrul de mediu, insa intrebarea mea e: poate fi atacat in instanta? Din cate am citit in lege, eu, ca si om ... (vezi toată discuția)
Timbru de mediu c1pr1an c1pr1an buna ziua! cat ma costa sa trec o masina pe numele meu (peugeot 206, motor 1,9 , an 1999) , euro 2, daca stie cineva sa-mi dea un link unde pot calcula taxa, ... (vezi toată discuția)
Care costul inmatricularii unui autoturism? wily8 wily8 Va salut,stiu ca ar trebui sa intreb asta la finante sau la alte institutii dar nu prea am timp,vreau sa cumpar o masina de la un prieten si as vrea sa stiu ... (vezi toată discuția)