Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie la limita de virsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie la limita de virsta

ma numesc elena sunt din bucuresti urmeaza sa ies la pensie in acest an si as dori sa pun doua intrebari ,daca poate sa ma ajute cineva . Prima intrebare este daca orele suplimentare lucrate inainte de 1989 sunt luate in calcul la pensie,a doua intrebare este daca bonurile de masa si bonurile cadou primite de la serviciu se iau si ele in calcul la pensie. multumesc mult
Nu se iau in considerare nici unele nici altele.