Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... convorbiri telefonice
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

convorbiri telefonice

Buna ziua,
as dori sa stiu daca convorbirile telefonice avute cu o persoana, pot fi cerute de catre instanta, nu doar apelurile ci continutul lor.
multumesc
Daca va referiti la stocare se spune ca nu si continutul convorbirilor.
Doar mesajele se pot cere in aceasta ordine de idei...
multumesc, nu inteleg cum de convorbirile nu pot fi listate la cererea judecatorului.