Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor alimentar U E
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor alimentar U E

Anul trecut am ridicat o parte din alimentele de la U E. Acum au venit celelalte {paste fainoase si mazare} mai putin uleiul. Se poate rezilia un contract la unul dintre produse ? Eu sunt somer indemnizat si as dori sa fac o reclamatie. Doresc temeiul legal la care pot face referire sau o explicatie pe intelesul meu. Multumesc!
vă puteți adresa la APIA, primăria locală sau la consiliul județean în a cărui rază teritorială domiciliați...temeiul legal HG nr. 600/2009...succes