Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma online(onrc), ce e certificatul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma online(onrc), ce e certificatul digital de semnatura?

La semnarea cererii online pe onrc, imi cer certificat digital de semnatura. Am cautat pe net si am vazut ca e in jur de 45-50eur. Se poate face altfel?
Personal, prin registratura ORC, ori prin posta. Cu stima.
mariusinho a scris:

Personal, prin registratura ORC, ori prin posta. Cu stima.

Multumesc pentru raspuns.