Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA scoatere din evidenta tva
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

scoatere din evidenta tva

vreau sa devin nepaltitor de tva incepand cu anul 2013 mai pot? sunt inreg la trimestru ce tre sa fac ? #-o
Solicitare se depune intre data de 1-10 a fiecarei luni urmatoare perioadei fiscale, cu conditia ca la data solicitari sa nu depasiti plafonul de scutire pentru anul in curs.