Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... carte de identitate
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

carte de identitate

unui coleg de al meu ia expirat ci.suntem in germania.ce ar putea sa faca?

:ban:Avertisment moderator!

Stimat forumist @radu-capcaunu,

Vă rog să nu mai puneți aceeași întrebare, postând-o succesiv.

În acest sens, Regulamentul Forumului prevede:

3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

Vă mulțumesc,
moderator,
Andrei Grigoriu
andreigrigoriu, moderator
Colegul sa mearga la ambasada sau consulat.