Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 392
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 392

Se depune declaratia 392 si pentru PFA-uri?
declaratia 392B se depune si de PFA sau intreprinderi individuale sau familiale pana la 25.02.2013.
... trebuie depusa si de cabinetele de avocatura???
Da, trebuie depusa de toate entitatile
Buna ziua

Sunt agent de asigurare, persoana fizica nu PFA, colaborator in baza unui contract de mandat...trebuie sa depun aceasta declaratie 392?Multumesc anticipat
iu8lia3, utilizator
Multumesc pentru raspuns