Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Obtinere autorizatii necesare productie bors
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Obtinere autorizatii necesare productie bors

Buna ziua,

As dori sa produc bors, sa fac un pfa, dar nu stiu ce autorizatii sunt necesare pt acest tip de activitate.As dori sa fac acest lucru intr-un apartament de bloc.Credeti ca se poate sa obtin aprobari?Unde trebuie sa ma adresez?
Pentru a produce bors in scopul comercializarii cei de la directia sanitar veterinara nu mai da autorizatii pentru productii in spatii de locuit, apartamente de bloc ci in spatii special amenajate.
Cred ca si dpdv al protectiei mediului vor fi probleme pentru autorizare. Unde veti depozita deseurile alimentare?