avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 673 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CONSULTANTA
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CONSULTANTA

BUNA ZIUA,
As dori sa stiu daca este legal sa infiintez o societate de consultanta privind intocmirea si depunerea dosarelor de pensionare pentru a veni in special in sprijinul persoanelor din mediul rural.
Va multumesc si astept raspunsul dumneavoastra.
Cu stima
Cel mai recent răspuns: Marius Bote , Practician in insolventa 11:22, 16 Februarie 2013
Buna dimineata .
Cred ca va trebuie un fel de autorizare de la I.T.M. pentru o astfel de activitate . Intrebati acolo.
Cu stima,
Marius Bote .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Centru îngrijire batrani meresca eugen meresca eugen Buna. Mă puteți ajuta cu un răspuns despre condițiile în care pot accesa fonduri europene în mediul rural că persoana fizica pt un cămin de îngrijire ... (vezi toată discuția)
Actiune in pretentii, conform art 86 al.2 din legea 85/2006 Mihail Cazacioc Mihail Cazacioc Potrivit art.86 al.2 din Legea 85/2006, \"in cazul denuntarii unui contract , o actiune in despagubiri poate fi introdusa de catre contractant impotriva ... (vezi toată discuția)
Accesare onduri europene- masura 3.1.2 Nina1 Nina1 Titlu: Accesare fonduri europene - masura 3.1.2 Buna ziua, Pot accesa fonduri europene pe masura 3.1.2 daca am buletin in mediul urban? Cu stima (vezi toată discuția)