avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1845 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... hotarire judecatoreasca
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

hotarire judecatoreasca

Buna ziua,am promis la o prietena de 82 de ani ca o sa caut pe internet,daca a cistigat procesul cu casa de pensii,dar nu am reusit,va rog sa ma ajutati,nr de dosar e 3535/117/2008, s-a discutat in sedinta din 28 ian.2008.O seara placuta va doresc
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 06:10, 17 Februarie 2009
emanuellen a scris:

Buna ziua,am promis la o prietena de 82 de ani ca o sa caut pe internet,daca a cistigat procesul cu casa de pensii,dar nu am reusit,va rog sa ma ajutati,nr de dosar e 3535/117/2008, s-a discutat in sedinta din 28 ian.2008.O seara placuta va doresc


La ce instanta se judeca sau s-a judecat litigiul?
la curtea de apel Cluj ,va multumesc
Decizia Curtii de Apel Cluj este urmatoarea: "Admite recursurile declarate de reclamanta D.E. si parata C.J.P. Cluj impotriva sentintei civile 1873 din 13.10.2008 a T. Cluj pronuntata in dosarul nr. 3535/117/2008, pe care o caseaza in intregime si trimite cauza spre rejudecare aceleiasi instante. Decizia este irevocabila. Data si pronuntata in sedinta publica din 28.01.2009."

O sentinta casata, practic, nu mai exista. Prietena dvs. (recurenta-reclamanta) urmeaza sa ia pricina de la capat la Tribunalul Cluj.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

O veste buna emanuellen emanuellen Cu putin timp in urma v-am povestit si v-am cerut parerea intr-un proces cu Casa de Pensii..DRAGILOR,azi am ajuns ca s-a terminat procesul la Curtea de Apel=D> ... (vezi toată discuția)
Pronuntare ril - procedura prealabila taxa poluare 14.11.2011 Marian Senchiu Marian Senchiu Cei de la Înalta Curte de Casație si Justitie au publicat astazi un comunicat de presa: Decizia nr.24 în dosarul nr. 9/2011. Admite ... (vezi toată discuția)
Atacarea deciziei curtii de apel costy1979 costy1979 Cum se mai poate ataca o decizie a unei curti de apel? Curtile de apel au competenta de a judeca un recurs? (vezi toată discuția)