Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Soft contabilitate on line
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Soft contabilitate on line

Buna ziua,

Imi poate recomanda cineva un soft de contabilitate on line bun si nu prea scump?
Am vazut ca cei de la [EDITAT] au o oferta pentru firmele de contabilitate si pfa dar nu stiu cat de seriosi sunt avand in vedere ca nu au raspuns nici la e-mail si nici la telefon.
Multumesc
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Interventie moderator

Buna seara,

Pe forumul Avocatnet nu va putem recomanda un soft de contabilitate pe care sa il achizitionati. Regulamentul forumului interzice postarile de acest gen. Se considera ca fiind reclama conform pct. 2.8 din Regulament.

Va multumesc pentru intelegere.

Gabriela Ionescu