avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 484 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Soft contabilitate on line
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Soft contabilitate on line

Buna ziua,

Imi poate recomanda cineva un soft de contabilitate on line bun si nu prea scump?
Am vazut ca cei de la [EDITAT] au o oferta pentru firmele de contabilitate si pfa dar nu stiu cat de seriosi sunt avand in vedere ca nu au raspuns nici la e-mail si nici la telefon.
Multumesc
Ultima modificare: Luni, 18 Februarie 2013
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Interventie moderator

Buna seara,

Pe forumul Avocatnet nu va putem recomanda un soft de contabilitate pe care sa il achizitionati. Regulamentul forumului interzice postarile de acest gen. Se considera ca fiind reclama conform pct. 2.8 din Regulament.

Va multumesc pentru intelegere.

Gabriela Ionescu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contabilitate firma juliss juliss Buna seara Caut un contabil autorizat sau firma de contabilitate pentru a tine evidenta contabila completa pentru a firma in domeniul transportului . ... (vezi toată discuția)
Ajutor evidenta contabila carmenglavan carmenglavan buna ziua, sunt contabil incepator si as vrea sa primesc ajutor [EDITAT de moderator ]in legatura cu evidenta contabila a unei mici firme care distribuie ... (vezi toată discuția)
Marire salariu DiaD DiaD Pentru marire de salariu, care este termenul limita de transmitere revisal? Multumesc. (vezi toată discuția)