avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 778 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general salariu de incadrare functionar public
Discuție deschisă în Contabilitate în general

salariu de incadrare functionar public

sant angajata din anul 2008 incadrata ca : CONSILIER , GRAD PROFESIONAL ASISTENT, GRADATIA 3 CLS 1, as dori si eu sa stiu cum se calculeaza salariul meu corect mentionez ca lucrez la o primarie comunala

Alte discuții în legătură

Posibila eroare in calcul gradatie, respectiv salariu ContSters472629 ContSters472629 Buna ziua, Din iunie 2015 sunt salariat în functia publică de executie de consilier cls. I gradul profesional asistent, gradația 4, clasa de salarizare ... (vezi toată discuția)
Incadrare salariala in functia de inspector asistent oanaelena79 oanaelena79 Buna ziua! In 2006 am fost angajata pe functie contractuala, in 2008 a fost postul transformat in functie publica in 2011 am absolvit facultatea de stiinte ... (vezi toată discuția)
Salariu incadrare functionar public FUNCTIONAR123 FUNCTIONAR123 Sunt angajat ca functionar public in cadrul unei primarii dintr-o comuna cu 2900 locuitori.Am fost incadrat in functia de CONSILIER, GRAD PROFESIONAL ASISTENT, ... (vezi toată discuția)