Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Raport de control
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Raport de control

Ca urmare a unui control dispus de compania ce controleaza din punct de vedere financiar societatea la care lucrez a trimis o copie a controlului efectuat, finalizat in octombrie 2012 in copie xerox.
Cum pot contesta acest raport avind in vedere timpu trecut de la data finalizarii, (cred ca ar fi trebuit sa fie inaintat intrun anumit termen de la data finalizari) si faptul ca acesta a fost inaintat de companie societatii in xerox.

Daca nu exista un termen de contestatie o puteti face si acum. Contestatia la raport o puteti adresa conducerii societatii. Nu are relevanta modul de transmitere al raportului atata timp cat conducerea societatii accepta.
multumesc