Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Taxa notariala pentru o delegare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Taxa notariala pentru o delegare

Buna ziua.Va rog daca poate sa-mi spuna cineva care este taxa notariala pentru autentificarea unei delegatii pentru o persoana care sa-mi ridice salariul de la firma care se afla in alta localitate decat localitatea de domiciliu al titularului.Multumesc anticipat.
cred ca maxim 100 lei, insa tarifere variaza de la un notariat la altul
Minimul este 50 de lei.
multumesc