Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare diferenta salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare diferenta salariu

buna ziua! firma la care lucreaza persoana x a reziliat contractul cu alta firma,persoana x fiind pusa in situatia de a-si da demisia. problema este ca persoana x nu si-a primt salariul pe ultimele 2 luni. care este procedura de recuperare a salariilor restante?
multumesc anticipat!
Ce contract a fost semnat intre cele doua parti .....???