Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit d 101 rectificativa
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

d 101 rectificativa

Buna dimineata.
Stie cineva de unde sa descarc o d 101 pentru a intocmi o rectificativa? Am descarcat ultima versiune si, chiar daca bifez rectificativa, tot nu imi da voie sa schimb anul declaratiei.
Multumesc.
Declaratia se face pentru anul 2012, asa cum e scris si fixat anul in formular. De aceea nu-l puteti schimba.
Rectificativa se face cu softul folosit si la intocmirea declaratiei initiale.
multumesc mult