Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

Am cumparat in 2010 o masina ford focus fabricata in anul 2000. La inmatriculare am platit taxa auto de 930 euro. Cum imi pot recupera acesti bani
as dori sa aflu daca imi trebuie un avocat, ce documente am nevoie, un avocat din jud Hunedoara care se ocupa cu asa ceva
actionati in instanta AFP si va luati fara probleme banii inapoi
Conform regulamentului de postare in acest forum este interzis sa se faca trimiteri la anumite persoane indiferent de pregatirea lor profesionala.
Pentru a gasi un avocat adresati-va baroului din judetul Hunedoara.