Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inteprindere individuala - declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inteprindere individuala - declaratii

seara buna,
o mana de ajutor,va rog:
ce declaratii(venit,tva,asigurari sociale) se depun pentru a incepe activitatea o I.I.?
multumesc.
:surrender:#-o
Daca sunteti inreg la reg comertului deci ati obtinut certificatul de inregistrare mergeti la Adm Financiara cu decl 070 de inreg fiscala, decl 220
multumesc