avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2032 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inselata la vanzarea unei masini
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inselata la vanzarea unei masini

am cumparat o masina si cel de la care am cumparat masina nu mia facut contract de vanare-cumparare, dupa o saptamana ma cheama la politie is politia imi ia masina , desi actele masini erau la mine,si am ramas si fara bani si fara masina

Alte discuții în legătură

Buna ziua am și eu o întrebare am luat o mașină îl lizing ... Adamalex Adamalex Buna ziua am și eu o întrebare Am luat o mașină îl lizing și cei de acolo când i-am făcut numerele roși și pe autorizație la Nr roși nu mia ... (vezi toată discuția)
Acte false (masina) bdan87 bdan87 Buna, in ian. 2014 am cumparat o masina din franta de la un tip din timisoara, contract de vanzare cumparare direct intre mine si francez (tipul care mia ... (vezi toată discuția)
Accident Florinflorinpoiana1989@gmail.com Florinflorinpoiana1989@gmail.com Pe fratele meu la lovit unu ku loganul iesind ku spatele dintro curte neasiguranduse fratele meu circuland ku 1 tractoras agricol avea vro 15 km pe ora cel cu ... (vezi toată discuția)