Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Taierea si rindeluirea lemnului
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Taierea si rindeluirea lemnului

Buna ziua.Ce cod caen mai am nevoie pe langa codul 1610(Taierea si rindeluirea lemnului) pentru un gater
Puteti adauga 4673 precum si orice alt obiect de activitate conex activitatii pe care o desfasurati.
cineva mi-a recomandat sa pun urmatoarele coduri caen:
1610-Taierea si rindeluirea lemnului
4613-Intermedieri in comertul cu material lemnos si materiale de constructii
4673-Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare
4752-Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate
5210-Depozitari
5224-Manipulari

Cred ca 4752 nu este necesar.
Puteti pune orice obiecte de activitate le considerati necesare, mai putin cele care se desfasoara sub conditie, spre exemplu comert cu arme si munitii.
Dumneavoastra stiti ce activitati veti desfasura.