avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 424 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... functionar public
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

functionar public

as dori un raspuns va rog
vreau sa concurez pe postul de operator rol intr-o primarie si as dori sa aflu daca facultatea de administratie publica ma ajuta stiind ca acest post necesita doar studii medii
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:10, 19 Februarie 2009
sony_kelly a scris:

as dori un raspuns va rog
vreau sa concurez pe postul de operator rol intr-o primarie si as dori sa aflu daca facultatea de administratie publica ma ajuta stiind ca acest post necesita doar studii medii



:offtopic: Interventie moderator
Nu mai adresati aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu mai deschideti acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

Urmariti raspunsurile date la problema dvs pe celalat topic deschis de dvs
www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diploma de liceu echivaleaza cu calificarea? Ionut Georgescu Ionut Georgescu Doresc sa angajez un ajutor de ospatar (fara nici un fel de diploma de specialitate) cu salariul minim pe economie. Are studii medii, este major. Firma de ... (vezi toată discuția)
Personalul contractual devine functionar public georgia14 georgia14 Directorul unei institutii publice subordonata consiliului local, care face parte din personalul contractual, poate deveni functionar public in temeiul art.13 ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara ELA39 ELA39 din ianuarie 2006 eu nu am mai primit pensia alimentara pentru copiii mei(doi) .in2007 octombrie unul a implinit 18 ani.sunt aproape 35 de luni de cand copiii ... (vezi toată discuția)