Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Studierea dosarului
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Studierea dosarului

Daca dosarul a plecat la curea de apel iar aceasta institutie nu a citat partile pentru prima infatisare, te poti duce sa soliciti studierea dosarului fiind parte implicata in caz?
Puteti merge daca a fost inregistrat la curte, insa s-ar putea sa nu gasiti dosarul, sa fie la biroul de citatii.