Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit fara obligatii?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit fara obligatii?

Buna ziua, am o cunostinta careia i s-a trimit o hartie in care scia ca societatea Cetelem.. ofera credit carduri... cu suma de.... si platesti... lunar..., cunostina mea a trimis hartia cum ca e de accord... nu s-au semnat nici un fel de acte.. nici nimic.E adevarata treaba e credit fara obligatii.. ca nu inteleg... aici e loc de frauda 100 % ... in sistemul celor de la cetelem

Va multumesc
Nu este un credit fara obligatii, dimpotriva, obligatiile sunt mai mari decat la o banca. Cu siguranta, odata cu cardul ii va fi trimis doamnei si un contract. Cand celor de la IFN le va parveni contractul semnat ii va fi creditat ci cardul.