Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... grupa 1 si a 2 a de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

grupa 1 si a 2 a de munca

Buna ziua,
Am si eu o intrebare, am auzit ca incepind cu anul 2014 nu o sa se mai tina cont de grupa a 2 de munca , este adevarat ? sau spuneti-mi pina cind se ia in calcul grupele de munca ?
Nu exista limita.