avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 558 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Avantaje si dezavantaje mediu rural/urban
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Avantaje si dezavantaje mediu rural/urban

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu ceva informatii in legatura cu infiintarea unei Intreprinderi Individuale lansata pentru servicii de concierge (traduceri, intermedieri imobiliare, consultanta tursm etc).
Care sunt avantajele si dezavantajele alegerii sediului in mediul rural sau in cel urban?

Alte discuții în legătură

Bună ziua, doresc să infiintez un srl cu activitate de consultanta ... Roxanna 94 Roxanna 94 Bună ziua, doresc să infiintez un SRL cu activitate de consultanta in inginerie. Întrebarea mea este unde este mai oportun să-i infiintez sediul social, ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene hala realizare cablaje auto BalogEugen BalogEugen Buna! Sunt student in anul I in domeniul Inginerie Electrica si m-am tot gandit pentru o afacere pentru viitor in domeniu. Planul meu ar fi o hala de ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile pentru p.f.a nerambursabil nerambursabil Buna ziua, Sunt o persoana fizica autorizata si doresc sa stiu daca pot accesa fonduri europene? Activez in domeniul depanarii aparaturii electronice si ... (vezi toată discuția)