Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbru de mediu se mai poate da in judecata?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbru de mediu se mai poate da in judecata?

vreau sa imatriculez masina fara sa platesc timbru de mediu sa dau in judecata se mai poate?si vreau sa mai stiu daca se mai poate daca imi da si numere rosii pe durata procesului?si cum ar trebui sa procedez?va rog
:offtopic:

Puteti citi Regulamentul Forumului Avocatnet.ro cu rpivire la faptul ca nu este recomandabil trimiterea la contactarea unui specialist (avocat, contabil, mediator, expert din orice domeniu),

www.avocatnet.ro/content/tag...

=====

CEJ nu poate fi sesizata direct de catre utilizator ... la acest aspect m-am referit ...
am precizat ca la instanta se solicita si nu direct intrebarea preliminara, iar in a 2 a chestiune cred ca regulamentul trebuie sa interzica recomandarea unui anumit specialist pentru a nu face reclama pe acest site. oricum multumesc pentru raspunsul dvs.
ok am inteles dar apna la urma se poate scoate numere provizorii pe durata procesului daca dau taxa in judecata fara sa platesc?ca nu ma lamurit nimeni:(