Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Geam care da in curtea vecinilor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Geam care da in curtea vecinilor

Va multumesc frumos pentru raspuns d-le avocat . Intradevar casa are un geam mic care da in curtea vecinilor pe care vreau sa-l acopar cu autocolant . Geamul acesta a fost facut din cauza centralei termice care se afla in acea incapere de fostii proprietari. Este deajuns autocolantul s-au sunt obligata sa-l zidesc . Va multumesc foarte mult .
Nu sunteţi obligata sa zidiţi, poate din considerente de confort termic, analizati dvs şi decideti cum considerati ca este mai bine.